Klub sportów wodnych Fregata
Strona główna * Kontakty z Fregatą Piątek, 19 Lipca, 2024
Nawigacja
Foto Galeria

Klipy video

Fregata
  Strona główna
  Kontakty z Fregatą
  Cennik czarteru łodzi
  Komunikaty klubowe
  Artykuły
  Statut
  Download
  Linki

Ciekawe strony www

Losowa Fotka
057.jpg
057.jpg
Błękitna Wstęga Pogorii1 2010r.
Reklama

PWiK Dąbrowa Górnicza

DG_baner

polsoft

Twój adres IP:
35.172.230.21
Security System 1.8.2 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
Regaty Puck i Żywiec
AktualnościWakacje . Urlopy. Wyjazdy na regaty, to czas nie sprzyjający na bieżące informacje w Internecie .
Teraz trochę luzu - i można napisać o tym co się działo .
05-08-2010r .w Pucku odbyły się regaty o Puchar Polski w klasie Omega . Przez trzy dni załogi omeg walczyły o prym najlepszej załogi w Polsce . Pierwsze miejsce w tych regatach zajął Jarosław Cieślak z klubu Enif Częstochowa zdobywając jednocześnie tytuł Mistrza Polski na rok 2010 w kl. Omega standard , drugi był Paweł Białas z klubu TKŻ TRAMP Pogoria 1 , i trzeci Krzysztof Janiec z klubu JK Opolski z Opola.
Trzeba dodać że na regatach w Pucku na zatoce z Pogorii 1 wystartowało aż pięć załóg zajmując czołowe miejsca . I tak czwarty na Mistrzostwach Polski był.
Radosław Stachurski z klubu KSW FREGATA , szósty Dariusz Bałazy z KSW HUTNIK, siódmy Sławek Skowron z LOK ZEFIR i dwunasty Adam Kozak Z KSW HUTNIK. Te same załogi z Pogorii walczyć będą już we wrześniu tj . 18-19.09.2010r. w finale Pucharu Polski w Nieporęcie na jez. Zegrzyńskim o Puchar Polski w kl. Omega.

Zdjecia z regat w Pucku TUTAJ
Po regatach w Pucku kolejny wyjazd na regaty do Żywca to edycja Pucharu Polski w kl. Omega która odbyła się 21-22-sierpnia na jez. Żywieckim .
Tutaj po niepowodzeniach w Pucku Wodna Pasja Pol149 ze sternikiem Radosławem Stachurskim odnosi kolejny sukces zajmując pierwsze miejsce w tych regatach przed Jarkiem Cieślakiem Mistrzem Polski z tego roku i Tomkiem Czubą ze Sławy. Wygrana w tych regatach pozwoliła odrobić parę punktów do lidera tabeli Pucharu Polski Jarka Ciślaka . Ostateczne starcie o zdobycie Pucharu Polski odbędzie się w Nieporęcie we wrześniu 18-19-10.na jez Zegrzyńskim


Zdjęcia z regat w Żywcu TUTAJ
Dodane przez admin dnia 30 sierpnia 2010 21:41:01 17392 Czytań Drukuj
Regaty w Gizycku na Niegocinie 2010
AktualnościKolejny sukces załogi Wodnej Pasji POL 149.
Na jez. Niegocin w Giżycku odbyła się kolejna edycja regat z cyklu Pucharu Polski w klasie Omega . Załoga w składzie :
Radosław Stachurski – sternik , Krzysztof Siuliński i Marek Stachurski odnieśli kolejny sukces , wygrywając cztery z pięciu wyścigów w tych regatach , zajmując pierwsze miejsce w swojej klasie tj. Omega standard . Zwycięski jacht o nazwie Wodna Pasja POL 149 pływa na Pogorii 1 w klubie KSW FREGATA. Sponsorem załogi jest PWiK Sp. zo.o z Dąbrowy Górniczej.


ZDJĘCIA Z REGAT Z GIŻYCKA TUTAJ
Dodane przez admin dnia 19 lipca 2010 23:14:41 16918 Czytań Drukuj
Goczalkowice „Silesian water cluster’s sailing cup 2010”
W sobotę 3 lipca 2010 r. na zbiorniku wodnym w Goczałkowicach odbyły się pierwsze regaty przedsiębiorstw wodociągowych pod nazwą „Silesian water cluster’s sailing cup 2010”. I miejsce zdobyła załoga reprezentująca Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej oraz Klub Żeglarski KSW FREGATA - Pogoria 1 z Dąbrowy Górniczej pływająca na PASJI WODNEJ ze sternikiem Radosławem Stachurskim wraz z załogą Markiem Stachurskim i Krzysztofem Siulińskim. II miejsce zdobyła również załoga reprezentująca naszą Spółkę ze sternikiem Adamem Kozak wraz z załogą Ewą Grazdą i Dorotą Kozak.

Informacja ze strony www. PWiK Sp zo.o.


ZDJĘCIA Z REGAT W GOCZAŁKOWICACH TUTAJ
Dodane przez admin dnia 08 lipca 2010 00:00:00 26020 Czytań Drukuj
Wywiad z v-ce komanrorem KSW FREGATA
Wywiad z Radkiem Stachurskim v-ce Komandorem klubu KSW FREGATA ,liderem zespołu szantowego "Bez Paniki" i sternika jachtu "Omega "Wodna Pasja Pol 149 zamieszczony na stronie www.dg.pl

KLIKNIJ W LINK PRZECZYTAJ
Dodane przez admin dnia 06 lipca 2010 22:27:47 23232 Czytań Drukuj
Regaty Poraj Puchar Śląska 2010
AktualnościKolejna edycja Pucharu Śląska za nami .
19-20 czerwca 2010r. spotkaliśmy się na regatach klasy Omega w Poraju. Była to kolejna edycja regat z cyklu Pucharu Śląska w klasie Omega standard . Na starcie stanęło piętnaście załóg . Przy zmiennym wietrze ścigaliśmy się przez dwa dni czyli w sobotę niedzielę ,w tym czasie (na lądzie) odbywał się drugi Jurajski Festiwal Wodny umilając kibicom , dzieciom i przybyłej na festyn publiczności czas występami na scenie .
Regat nie komentuję bo mówiąc krótko nie poszło najlepiej . Szóste miejsce to najgorszy wynik w tym roku załogi Wodnej Pasji Pol 149 z Pogorii 1. z Klubu KSW FREGATA
Odsyłam do relacji z regat na stronie "Klasy Omega " napisany przez gospodarza tych regat Jarka Cieślaka z klubu KW ENIF Częstochowa .

„Chociaż wszyscy popełniamy błędy i nikt nie jest bez winy (mistrzowi) na poczynania w regatach na wodzie ......... „ na ręce patrzą wszyscy” .

Zdjęcia z regat w Poraju TUTAJ
Dodane przez admin dnia 24 czerwca 2010 19:56:12 19181 Czytań Drukuj
Trzecia edycja PŚ Przeczyce_2010
AktualnościNastępne regaty bez wiatru .
W sobotę tj . 12-06-2010 r w Przeczycach odbyła się kolejna edycja Pucharu Śląska w klasie omega standard to już trzecia z tego cyklu. Pogoda słoneczna , nastroje bojowe wśród żeglarzy – tylko wiatru trochę mało . Z trudem sędzia puszcza dwa biegi , jakoś takoś dobrnęliśmy do mety.
Lepiej w tym dniu wypadł by konkurs na mis mokrej podkoszulki . Taki skwar . Koniec zawodów na dzisiaj . Łodzie na wózkach stoją w boksach. Rozjeżdżamy się do domu czekamy co przyniesie niedziela , kolejny dzień zmagań regatowych.

GALERIA ZDJĘĆ Z REGAT W PRZECZYCACH TUTAJ
Dodane przez admin dnia 15 czerwca 2010 21:59:34 Czytaj więcej ˇ 16328 Czytań Drukuj
Kolejny sukces Wodnej Pasji
AktualnościKolejna edycja Pucharu Polski w klasie Omega odbyła się na jez . Miejskim w Chodzieży dn.05-06 czerwca 2010r.
To kolejny sukces Załogi z Pogorii 1 z klubu KSW FREGATA. Załoga Wodnej Pasji POL 149
w składzie Radek Stachurski - sternik , Krzysztof Siuliński i Marek Stachurski załoga. Wygrali regaty w klasie Omega standard o Puchar Szwajcarii Chodzieskiej tj. Piątą edycję Pucharu Polski.
Trzecie miejsce w tych regatach zajęła także załoga z Pogorii 1 z klubu KW LOK ZEFIR POL 134 Aventia ze sternikiem Sławkiem Skowronem.Wyniki z regat w Chodzieży TUTAJ

ZDJĘCIA Z REGAT W CHORZIEŻY TUTAJDodane przez admin dnia 14 czerwca 2010 21:42:46 Czytaj więcej ˇ 16887 Czytań Drukuj
Regaty Łąka 2010 Puchar Polski
AktualnościW ubiegłą sobotę i niedzielę tj. 29-30. 2010 na zalewie Łąckim k/ Pszczyny odbyła się kolejna edycja regat Pucharu Polski w kl.OMEGA . Regaty te zaliczane były również do Pucharu Śląska w tej samej klasie . Na starcie stawiło się aż 27 załóg w obu klasach tj .10-Sportów i aż 17- standardów z całej Polski.
Nasz rejon godnie reprezentowały aż cztery załogi z Pogorii 1. Zajmując miejsca od trzeciego do szóstego w tych regatach. Najwyżej z pogoriańskich omegowców sklasyfikowanych w tych regatach była załoga z KSW FREGATA Wodna Pasja ze sternikiem Radkiem Stachurskim kolejne miejsca zajęły załogi : Paweł Białas- TKŻ TRAMP , Dariusz Bałazy – KSW hutnik i Sławomir Skowron - KŻ ZEFIR .
Pierwsze miejsce w regatach w klasie omega standard wywalczył:
Jarosław Cieślak klub KW ENIF z Częstochowy.Wyniki zregat w Łące TUTAJ

ZDJĘCIA Z REGAT TUTAJ


Dodane przez admin dnia 31 maja 2010 22:01:29 19687 Czytań Drukuj
Pierwsza edycja_PUCHARU ŚLASKA
AktualnościDrugie miejsce Wodnej Pasji POL 149 w pierwszej edycji PUCHARU ŚLĄSKA w regatach klasy Omega standard w Jmielinie
sternik : Radoslaw Stachurski
załoga:Marek Stachurski i Krzysztof Siuliński

22-23 maja ruszył PUCHAR ŚLĄSKA w klasie Omega standard . Pierwsza edycja tych regat odbyła się w Yacht Clubie „Opty”na jez. Dziećkowice – Chełm Śląski. Jak co roku Klub Opty w tym czasie otwierał sezon nawigacyjny .Organizator powitał wszystkich uczestników regat i przybyłych gości na otwarcie sezonu i przedstawił plan imprezy na te dwa dni regat.-jak co roku bardzo atrakcyjne.
Na regaty pucharowe zgłosiło się dziesięć załóg w kl. Omega standard. W tym aż trzy załogi z Pogorii 1. Miła atmosfera w czasie przygotowania do startu , każda z załóg spokojnie trymuje jachty do regat starając się optymalnie ustawić swe „bolidy” do niepewnej pogody jaka panowała w tym dniu. Ciężkie chmury przetaczały się nad jeziorem , gdzieś w dali błyskawice – czekamy.
W reszcie sędzia regat ogłasza start do pierwszego wyścigu – ruszamy na wodę .


Zdjęcia zregat w Imielinie TUTAJ
Dodane przez admin dnia 25 maja 2010 21:43:25 Czytaj więcej ˇ 14483 Czytań Drukuj
Regaty w Olsztynie 2010
AktualnościRuszyła karuzela pucharowych regat 2010.
W Olsztynie na jez. Ukiel 24.04-25.04.2010r. odbyła się pierwsza edycja regat z cyklu Pucharu Polski w klasie Omega. Załoga Wodnej Pasji POL 149 z klubu KSW FREGATA Pogoria 1 zajęła drugie miejsce w tych regatach. Przegrywając z miejscową załogą, walcząc o każdy punkt w wyścigu. Chociaż wynik końcowy był remisowy to zdecydowało o wygranej ilość wygranych wyścigów.
To bardzo dobry początek pucharowych występów dla załogi Wodnej Pasji
Radosława Stachurskiego - sternika jachtu i załogi Krzysztofa Sulińskiego i Marka Stachurskiego. Trzeba także dodać że czwarte miejsce w tych regatach zajęła załoga też z Pogorii 1 z klubu KSW HUTNIK.
To dobra promocja dla sponsora załogi Wodnej Pasji jakim jest PWIK Sp. Zo.o z Dąbrowy Górniczej. Pogorii 1 i miasta Dąbrowy Górniczej.

Zdjęcia z regat w Olsztynie TUTAJ
Jeszcze inne zjęcia z regat w Olsztynie TUTAJ

Wniki z edycji regat TUTAJ

FILM Z REGAT TUTAJ
Dodane przez admin dnia 27 kwietnia 2010 00:00:00 25942 Czytań Drukuj
Pierwszy dzień wiosny 2010 Pogoria 1
AktualnościNareszcie wiosna na Pogorii.
21.marca to data którą znają pewnie wszyscy .
Co roku o tej właśnie porze trzeba dokonać pewnej ceremonii , aby wystraszyć zimę która w tym roku trochę i tak za długo gościła na Pogorii. Topienie Marzanny to właśnie to co trzeba było zrobić aby lody stopniały i można będzie znowu żeglować . W niedzielę 21marca na Pogorii na przystani w klubie KSW Fregata zebrała się garstka żeglarzy i przyjaciół klubu aby dokonać tego corocznego obrzędu .

Foto w galerii TUTAJ
Dodane przez admin dnia 23 marca 2010 22:00:08 14835 Czytań Drukuj
SOS dla Rafała
Dodane przez admin dnia 16 marca 2010 19:09:59 32225 Czytań Drukuj
Nominacja " BEZ PANIKI"
AktualnościDąbrowski a właściwie powiedzieć by można- "pogoryjny" zespół piosenki żeglarskiej Bez Paniki ma kolejny powód do dumy. Po zwycięstwie w festiwalach szantowych w Charzykowach (sierpień 2009) oraz w Zgorzelcu (wrzesień 2009) przyszedł czas na wygraną w najbardziej prestiżowym konkursie piosenki żeglarskiej w Polsce a mianowicie Przeglądzie Konkursowym festiwalu "Shanties" w Krakowie. Wraz z trójką innych nagrodzonych grupa Bez Paniki wystapi w lutym w największym w Europie XXIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2010".
Zwycięzcom- gratulujemy.
Więcej na stronach: www.bez-paniki.art.pl oraz www.shanties.pl

Dodane przez admin dnia 14 stycznia 2010 18:23:29 41127 Czytań Drukuj
Strona 11 z 13 << < 8 9 10 11 12 13 >
Fregata na facebooku
Fregata kursy 2024
Highslide JS
Terminy regat - Puchar Pogorii 2024
Highslide JS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Ankieta
Jak często żeglujesz ?

Często

Od czasu do czasu

Rzadko

Nigdy nie żeglowałem

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
 z-Mood Theme by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew Š 2003-2004 32364008 Unikalnych wizyt